În timpul unui concert în Brazilia - Beyonce, dată jos de pe scenă
Cântăreaţa americană a susţinut un concert sâmbătă seară, în cadrul turneului ei mondial, pe arena Estadio do Morumbi din oraşul brazilian Sao Paulo. În timp ce interpreta piesa "Irreplaceable", artista a început să interacţioneze cu spectatorii din faţa scenei. La un moment dat, Beyonce s-a aplecat pentru a le cânta acestora, însă un admirator înfocat a prins-o de mână şi a dat-o jos de pe scenă, trăgând-o în mulţime. Agenţii de securitate au intervenit imediat şi au ajutat-o pe artistă să urce din nou pe scenă. Beyonce a continuat să cânte în timp ce doi agenţi de securitate încercau să îl dea afară de pe stadion pe admiratorul aflat la originea incidentului. Cântăreaţa a văzut ce se întâmplă şi le-a transmis agenţilor să îi permită acelui fan să rămână la concert. După câteva secunde, Beyonce a dat mâna cu acel admirator, l-a întrebat cum îl cheamă şi a continuat concertul.



Comentarii
Nu există nici un comentariu.