Inspectoratul Școlar Județean Bihor a actualizat în această săptămână, în urma centralizării raportărilor din unitățile de învățământ preuniversitar, baza de date cu rata de vaccinare a personalului din unitățile de învățământ de la nivelul județului Bihor, corelată cu rata de incidență.

„Din cele 724 de unități de învățământ preuniversitar din județul Bihor doar 52 de unități vor desfășura procesul de predare învățare online, iar restul 672 cu prezență fizică”, se afirmă într-un comunicat al Inspectoratului Școlar Județean Bihor.

Situația pe școli o găsiți mai jos.


Comentarii

Nu există nici un comentariu.

Adaugă opinia ta
Poţi adăuga un comentariu completând formularul de mai jos.
Decizia de publicare a opiniilor dvs. ne aparţine în întregime. Responsabilitatea juridică pentru conţinutul comentariilor dvs. va revine în exclusivitate.

Acest site foloseste cookie-uri. Prin continuarea navigarii sunteti de acord cu modul de utilizare a acestor informatii si cu politica de utilizare a cookie-urilor. Afla detalii aici.

Nr.
crt.
Denumirea unității de învățământ (PJ/AR)
(se includ: CSS-uri, palatul și cluburile copiilor)
Localitatea Mediul (U/R) Rata de vaccinare a personalului unității (%) Mod de funcționare fizic/online
1 CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ "BONITAS" ORADEA ORADEA Urban 63,64 fizic
2 CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ "CRISTAL" ORADEA ORADEA Urban 76,93 fizic
3 CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 ORADEA ORADEA Urban 57,89 fizic
4 CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 POPEȘTI POPEŞTI Rural 49,12 fizic
5 CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ ORIZONT ORADEA ORADEA Urban 59,98 fizic
6 COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEA ORADEA Urban 57,14 fizic
7 CLUBUL SPORTIV ȘCOLAR NR.6 ȘTEI ŞTEI Urban 50 fizic
8 COLEGIUL NAȚIONAL "AVRAM IANCU" ȘTEI ŞTEI Urban 74 fizic
9 COLEGIUL NAȚIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA ORADEA Urban 87,20 fizic
10 COLEGIUL NAȚIONAL "IOSIF VULCAN" ORADEA ORADEA Urban 72,27 fizic
11 CLUBUL SPORTIV ȘCOLAR NR.2 ORADEA ORADEA Urban 50 fizic
12 COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEA ORADEA Urban 70,31 fizic
13 COLEGIUL NAȚIONAL "OCTAVIAN GOGA" MARGHITA MARGHITA Urban 63,21 fizic
14 COLEGIUL NAȚIONAL "ONISIFOR GHIBU" ORADEA ORADEA Urban 71,53 fizic
15 CLUBUL SPORTIV ȘCOLAR NR.3 BEIUȘ BEIUŞ Urban 66,66 fizic
16 COLEGIUL NAȚIONAL "SAMUIL VULCAN" BEIUȘ BEIUŞ Urban 62,12 fizic
17 CLUBUL SPORTIV ȘCOLAR NR.4 SALONTA SALONTA Urban 100 fizic
18 COLEGIUL NAȚIONAL "TEODOR NEȘ" SALONTA SALONTA Urban 70,33 fizic
19 CLUBUL SPORTIV ȘCOLAR NR.5 ALEȘD ALEŞD Urban 100 fizic
20 COLEGIUL TEHNIC "ALEXANDRU ROMAN" ALEȘD ALEŞD Urban 60,75 fizic
21 COLEGIUL TEHNIC "IOAN CIORDAȘ" BEIUȘ BEIUŞ Urban 62,31 fizic
22 COLEGIUL TEHNIC "MIHAI VITEAZUL" ORADEA ORADEA Urban 68,42 fizic
23 COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" ORADEA ORADEA Urban 63,15 fizic
24 COLEGIUL TEHNIC NR.1 VADU CRIŞULUI VADU CRIŞULUI Rural 54,90 fizic
25 GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 VADU CRIŞULUI VADU CRIŞULUI Rural 44,44 fizic
26 ŞCOALA PRIMARĂ NR.1 VAD DEAL VADU CRIŞULUI Rural 25 fizic
27 GRĂDINIȚA "ARANYKAPU" VALEA LUI MIHAI VALEA LUI MIHAI Urban 88 fizic
28 GRĂDINIȚA "WINNIE ACADEMY" ORADEA ORADEA Urban 83,67 fizic
29 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL "EFRATA" HIDIŞELU DE SUS HIDIŞELU DE SUS Rural 100 fizic
30 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL "ELDAD" TULCA TULCA Rural 0 fizic
31 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL "LUMINA" ORADEA ORADEA Urban 25 fizic
32 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL "SAMARITEANUL" ALEŞD ALEŞD Urban 28 fizic
33 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL "SAMUEL" TINĂUD ALEŞD Urban 66,6 fizic
34 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘI PROGRAM PRELUNGIT ”JOYFUL LEARNING” ORADEA ORADEA Urban 70,58 fizic
35 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL"ELIM" HOTAR HOTAR Rural 0 fizic
36 GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT "ALEODOR" ORADEA ORADEA Urban 80 fizic
37 GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT "CASA MINUNATĂ" ORADEA ORADEA Urban 85,7 fizic
38 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT "FLOARE DE COLȚ" BEIUȘ BEIUŞ Urban 52,38 fizic
39 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT "ORSOLYA" ORADEA ORADEA Urban 76,19 fizic
40 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.2 ORADEA ORADEA Urban 87,50 fizic
41 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL "CURCUBEU" SALONTA SALONTA Urban 0 fizic
42 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL "FLOAREA SOARELUI" SALONTA SALONTA Urban 0 fizic
43 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT "FLUIERAȘUL FERMECAT" SALONTA SALONTA Urban 100 fizic
44 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT "MICUL PRINȚ" SALONTA SALONTA Urban 87,5 fizic
45 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ”FĂT FRUMOS” SALONTA SALONTA Urban 41,66 fizic
46 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ”TOLDI” SALONTA SALONTA Urban 66,66 fizic
47 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ”URSULEȚ” SALONTA SALONTA Urban 62,5 fizic
48 GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT AMERICANO-ROMÂNĂ "CRINUL" ORADEA ORADEA Urban 80 fizic
49 GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT EVANGHELICĂ LUTHERANĂ ORADEA ORADEA Urban 75 fizic
50 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.10 ORADEA ORADEA Urban 33,33 fizic
51 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 34 ORADEA ORADEA Urban 69,57 fizic
52 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.48 ORADEA ORADEA Urban 66,66 fizic
53 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.5 ORADEA ORADEA Urban 66,66 fizic
54 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.2 ALEȘD ALEŞD Urban 62,5 fizic
55 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.3 PEȘTIȘ ALEŞD Urban 62,5 fizic
56 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 ALEȘD ALEŞD Urban 62,5 fizic
57 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 BEIUȘ BEIUŞ Urban 61,29 fizic
58 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 MARGHITA MARGHITA Urban 60,87 fizic
59 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.2 MARGHITA MARGHITA Urban 64 fizic
60 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.2 ȘTEI ŞTEI Urban 100 fizic
61 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 ȘTEI ŞTEI Urban 82,61 fizic
62 GRĂDINIŢA CU PROG.NORMAL NR. 3 GURBEDIU GURBEDIU Rural 66 fizic
63 GRĂDINIŢA CU PROG.NORMAL NR. 5 BELFIR BELFIR Rural 100 fizic
64 GRĂDINIŢA CU PROG.NORMAL NR.6 RÂPA RÂPA Rural 100 fizic
65 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR. 2 TINCA TINCA Rural 25 online
66 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR. 4 GIRIŞU NEGRU GIRIŞU NEGRU Rural 100 fizic
67 GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 TINCA TINCA Rural 9 online
68 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.22 ORADEA ORADEA Urban 80 fizic
69 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.25 ORADEA ORADEA Urban 56 fizic
70 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.51 ORADEA ORADEA Urban 66,66 fizic
71 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.30 ORADEA ORADEA Urban 60,52 fizic
72 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.31 ORADEA ORADEA Urban 65 fizic
73 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.47 ORADEA ORADEA Urban 85,71 fizic
74 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.49 ORADEA ORADEA Urban 66,66 fizic
75 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.12 ORADEA ORADEA Urban 60 fizic
76 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.43 ORADEA ORADEA Urban 60 fizic
77 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.45 ORADEA ORADEA Urban 65,11 fizic
78 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.18 ORADEA ORADEA Urban 25 fizic
79 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.24 ORADEA ORADEA Urban 60 fizic
80 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.46 ORADEA ORADEA Urban 67,44 fizic
81 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 55 ORADEA ORADEA Urban 62,5 fizic
82 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.27 ORADEA ORADEA Urban 63,63 fizic
83 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.44 ORADEA ORADEA Urban 62,07 fizic
84 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.50 ORADEA ORADEA Urban 55 fizic
85 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.17 ORADEA ORADEA Urban 66,66 fizic
86 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.35 ORADEA ORADEA Urban 50 fizic
87 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.41 ORADEA ORADEA Urban 70,59 fizic
88 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.52 ORADEA ORADEA Urban 60 fizic
89 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 14 ORADEA ORADEA Urban 66,66 fizic
90 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.19 ORADEA ORADEA Urban 68,75 fizic
91 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.20 ORADEA ORADEA Urban 43,88 fizic
92 GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.53 ORADEA ORADEA Urban 65,9 fizic
93 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT EUROBUSINESS ORADEA Urban 66,67 fizic
94 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.42 ORADEA ORADEA Urban 65,38 fizic
95 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.54 ORADEA ORADEA Urban 68,18 fizic
96 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.28 ORADEA ORADEA Urban 60,87 fizic
97 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.56 ORADEA ORADEA Urban 64,1 fizic
98 GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT SMILES TILEAGD TILEAGD Rural 60 fizic
99 LICEUL "DON ORIONE" ORADEA ORADEA Urban 74,07 fizic
100 CLUBUL SPORTIV ȘCOLAR NR.1 ORADEA ORADEA Urban 73,07 fizic
101 LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "BIHORUL" ORADEA ORADEA Urban 66,66 fizic
102 LICEUL DE ARTE ORADEA ORADEA Urban 66,66 fizic
103 LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEA ORADEA Urban 68 fizic
104 LICEUL INTERNAŢIONAL „AGORA" ORADEA ORADEA Urban 70 fizic
105 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.23 ORADEA ORADEA Urban 68,42 fizic
106 LICEUL ORTODOX "EPISCOP ROMAN CIOROGARIU" ORADEA ORADEA Urban 60,66 fizic
107 LICEUL REFORMAT "LORANTFFY ZSUZSANNA" ORADEA ORADEA Urban 72,22 fizic
108 LICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN BRÂNCUȘI" ORADEA ORADEA Urban 58,6 fizic
109 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL "101 DALMAŢIENI" CORDĂU CORDĂU Rural 100 fizic
110 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL "PARADISUL PRICHINDEILOR" RONTĂU RONTĂU Rural 0 fizic
111 GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT "5 URSULEŢI" RONTĂU I RONTĂU Rural 66,66 fizic
112 GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT "ALBĂ CA ZĂPADA" BĂILE FELIX BĂILE FELIX Rural 30 fizic
113 GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT "CĂSUŢA POVEŞTILOR" BETFIA BETFIA Rural 0 fizic
114 GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT "DEGEŢICA" CIHEI CIHEI Rural 40 fizic
115 GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT "PINOCCHIO" HAIEU HAIEU Rural 50 fizic
116 GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT "PRIETENII COPILARIEI" SÂNMARTIN SÂNMARTIN Rural 71,43 fizic
117 LICEUL TEHNOLOGIC "FELIX" SÂNMARTIN SÂNMARTIN Rural 78 fizic
118 ŞCOALA GIMNAZIALĂ "1 MAI" HAIEU HAIEU Rural 52,63 fizic
119 ŞCOALA GIMNAZIALĂ "ION CREANGĂ" CORDĂU CORDĂU Rural 58,82 fizic
120 ŞCOALA PRIMARĂ "NUFĂRUL" RONTĂU II RONTĂU Rural 50 fizic
121 ȘCOALA PRIMARĂ CIHEI CIHEI Rural 50 fizic
122 LICEUL TEHNOLOGIC "GEORGIANA" ORADEA ORADEA Urban 95 fizic
123 LICEUL TEHNOLOGIC "HOREA" MARGHITA MARGHITA Urban 60,37 fizic
124 LICEUL TEHNOLOGIC "UNIREA" ȘTEI ŞTEI Urban 65,57 fizic
125 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT "BORSSZEM" BORȘ BORŞ Rural 50 fizic
126 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT "SZIVARVANY-CURCUBEU" SÎNTION SÂNTION Rural 75 fizic
127 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 SANTĂUL MIC SANTĂUL MIC Rural 66,67 fizic
128 LICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL "TAMASI ARON" BORȘ BORŞ Urban 68,75 fizic
129 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "LONYAY TIVADAR" SÎNTION SÂNTION Rural 66,67 fizic
130 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 6 CADEA CADEA Rural 60 fizic
131 LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 CADEA CADEA Rural 64,2 fizic
132 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.1 DOBREŞTI DOBREŞTI Rural 0 online
133 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.2 DOBREŞTI DOBREŞTI Rural 34 online
134 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.3 HIDIŞEL HIDIŞEL Rural 100 fizic
135 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.4 LUNCASPRIE LUNCASPRIE Rural 0 online
136 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.5 TOPA DE SUS TOPA DE SUS Rural 0 online
137 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.6 CRÎNCEȘTI CRÂNCEŞTI Rural 0 online
138 LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 DOBREŞTI DOBREŞTI Rural 60 fizic
139 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 HIDIŞEL HIDIŞEL Rural 62 fizic
140 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 LUNCASPRIE LUNCASPRIE Rural 50 online
141 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.3 TOPA DE SUS TOPA DE SUS Rural 65 fizic
142 ȘCOALA PRIMARĂ NR.1 CRÎNCEȘTI CRÂNCEŞTI Rural 25 online
143 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.2 CUZAP CUZAP Rural 100 fizic
144 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.3 VOIVOZI VOIVOZI Rural 100 fizic
145 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 POPEȘTI POPEŞTI Rural 71 fizic
146 LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 POPEȘTI POPEŞTI Rural 77 fizic
147 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CUZAP CUZAP Rural 81 fizic
148 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 VOIVOZI VOIVOZI Rural 65 fizic
149 LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SALONTA SALONTA Urban 75 fizic
150 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.1BĂLNACA BĂLNACA Rural 66,67 fizic
151 GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 ŞUNCUIUŞ ŞUNCUIUŞ Rural 20 fizic
152 LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 ŞUNCUIUŞ ŞUNCUIUŞ Rural 62,5 fizic
153 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BĂLNACA BĂLNACA Rural 47,06 fizic
154 ŞCOALA PRIMARĂ NR.1 ZECEHOTARE ZECE HOTARE Rural 0 fizic
155 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.1 SUPLACU DE BARCĂU SUPLACU DE BARCĂU Rural 33,33 fizic
156 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.3 SUPLACU DE BARCĂU CARTIER SUPLACU DE BARCĂU Rural 66 fizic
157 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.4 BORUMLACA BORUMLACA Rural 100 fizic
158 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.5 VALEA CERULUI VALEA CERULUI Rural 50 fizic
159 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.6 VÂLCELE VÂLCELELE Rural 0 fizic
160 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.2 RAFINĂRIA SUPLACU DE BARCĂU SUPLACU DE BARCĂU Rural 63,63 fizic
161 LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SUPLACU DE BARCĂU SUPLACU DE BARCĂU Rural 75,92 fizic
162 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BORUMLACA BORUMLACA Rural 70 fizic
163 ȘCOALA PRIMARĂ NR.1 CARTIER SUPLACU DE BARCĂU SUPLACU DE BARCĂU Rural 75 fizic
164 ȘCOALA PRIMARĂ NR.2 VALEA CERULUI VALEA CERULUI Rural 66,66 fizic
165 ȘCOALA PRIMARĂ NR.3 VÂLCELELE VÂLCELELE Rural 50 fizic
166 LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 VALEA LUI MIHAI VALEA LUI MIHAI Urban 74,54 fizic
167 LICEUL TEHNOLOGIC SANITAR "VASILE VOICULESCU" ORADEA ORADEA Urban 74 fizic
168 LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA ORADEA Urban 74,21 fizic
169 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT "BETLEHEM" ORADEA ORADEA Urban 62,5 fizic
170 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT "EMANUEL" ORADEA ORADEA Urban 25 fizic
171 LICEUL TEOLOGIC BAPTIST "EMANUEL" ORADEA ORADEA Urban 62,5 fizic
172 LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL "BETEL" ORADEA ORADEA Urban 36 fizic
173 LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC "SZENT LASZLO" ORADEA ORADEA Urban 70,5 fizic
174 LICEUL TEORETIC "ADY ENDRE" ORADEA ORADEA Urban 74,39 fizic
175 LICEUL TEORETIC "ARANY JANOS" SALONTA SALONTA Urban 61,8 fizic
176 LICEUL TEORETIC "AUREL LAZĂR" ORADEA ORADEA Urban 67,86 fizic
177 LICEUL TEORETIC "CONSTANTIN ȘERBAN" ALEȘD ALEŞD Urban 81,53 fizic
178 ȘCOALA PRIMARĂ NR. 2 PĂDUREA NEAGRĂ PĂDUREA NEAGRĂ Urban 100 fizic
179 ȘCOALA PRIMARĂ NR.1 ALEȘD ALEŞD Urban 62,5 fizic
180 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.1 BOROD BOROD Rural 0 fizic
181 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.2 BOROZEL BOROZEL Rural 0 fizic
182 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.3 VALEA MARE DE CRIŞ VALEA MARE DE CRIŞ Rural 0 fizic
183 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.4 CORNIŢEL CORNIŢEL Rural 50 fizic
184 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.5 ŞERANI ŞERANI Rural 0 fizic
185 LICEUL TEORETIC "GABRIEL ŢEPELEA" BOROD BOROD Rural 17,94 fizic
186 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 ŞERANI ŞERANI Rural 14,28 fizic
187 ŞCOALA PRIMARĂ NR.1 VALEA MARE DE CRIŞ VALEA MARE DE CRIŞ Rural 0 fizic
188 ŞCOALA PRIMARĂ NR.2 BOROZEL BOROZEL Rural 0 fizic
189 LICEUL TEORETIC "HENRI COANDĂ" ORADEA ORADEA Urban 87,5 fizic
190 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.5 CHEȚ CHEŢ Urban 60 fizic
191 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.4 MARGHITA MARGHITA Urban 90 fizic
192 LICEUL TEORETIC "HORVATH JANOS" MARGHITA MARGHITA Urban 70 fizic
193 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CHEȚ CHEŢ Urban 68 fizic
194 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.4 BUDOI BUDOI Rural 72,41 online
195 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.5 VĂRZARI VĂRZARI Rural 72,41 fizic
196 LICEUL TEORETIC "JOZEF KOZACEK" BUDOI BUDOI Rural 72,41 fizic
197 ȘCOALA PRIMARĂ NR.1 VĂRZARI VĂRZARI Rural 72,41 fizic
198 LICEUL TEORETIC "LUCIAN BLAGA" ORADEA ORADEA Urban 62,32 fizic
199 LICEUL TEORETIC "NICOLAE JIGA" TINCA TINCA Rural 60,24 fizic
200 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 GURBEDIU GURBEDIU Rural 33,33 online
201 ŞCOALA PRIMARĂ NR.1 BELFIR BELFIR Rural 75 fizic
202 ŞCOALA PRIMARĂ NR.2 GIRIŞU NEGRU GIRIŞU NEGRU Rural 66,67 fizic
203 ŞCOALA PRIMARĂ NR.3 RÂPA RÂPA Rural 83,33 fizic
204 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.2 OLOSIG OLOSIG Rural 50 fizic
205 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.3 CIOCAIA CIOCAIA Rural 20 fizic
206 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 SĂCUENI SĂCUENI Urban 45 fizic
207 LICEUL TEORETIC "PETOFI SANDOR" SĂCUENI SĂCUENI Urban 66,11 fizic
208 ȘCOALA PRIMARĂ "FENYES ELEK" CIOCAIA CIOCAIA Rural 27,27 fizic
209 ȘCOALA PRIMARĂ NR.2 OLOSIG OLOSIG Rural 66,66 fizic
210 LICEUL TEORETIC GERMAN "FRIEDRICH SCHILLER" ORADEA ORADEA Urban 66,66 fizic
211 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.1 BRATCA BRATCA Rural 0 fizic
212 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.2 VALEA CRIŞULUI VALEA CRIŞULUI Rural 0 fizic
213 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.3 BEZNEA BEZNEA Rural 0 fizic
214 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.4 BEZNEA BEZNEA Rural 0 fizic
215 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.5 PONOARĂ PONOARĂ Rural 0 fizic
216 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.6 DAMIŞ DAMIŞ Rural 0 fizic
217 LICEUL TEORETIC NR.1 BRATCA BRATCA Rural 20 fizic
218 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BEZNEA BEZNEA Rural 0 fizic
219 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 PONOARĂ PONOARĂ Rural 0 fizic
220 ŞCOALA PRIMARĂ NR.1 VALEA CRIŞULUI VALEA CRIŞULUI Rural 50 fizic
221 ŞCOALA PRIMARĂ NR.2 DAMIŞ DAMIŞ Rural 50 fizic
222 ŞCOALA PRIMARĂ NR.3 BEZNEA BEZNEA Rural 33 fizic
223 LICEUL VOCAȚIONAL PEDAGOGIC "NICOLAE BOLCAȘ" BEIUȘ BEIUŞ Urban 60,63 fizic
224 CLUBUL COPIILOR ALEȘD ALEŞD Urban 80 fizic
225 CLUBUL COPIILOR BEIUŞ BEIUŞ Urban 66,66 fizic
226 CLUBUL COPIILOR MARGHITA MARGHITA Urban 60 fizic
227 CLUBUL COPIILOR SALONTA SALONTA Urban 50 fizic
228 CLUBUL COPIILOR ȘTEI ŞTEI Urban 100 fizic
229 PALATUL COPIILOR ORADEA ORADEA Urban 64,51 fizic
230 ȘCOALA CREȘTINĂ PRIVATĂ DIN CARTIERUL ROMILOR TINCA TINCA Rural 61,9 fizic
231 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.2 LUNCŞOARA LUNCŞOARA Rural 50 fizic
232 GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 GROŞI GROŞI Rural 100 fizic
233 ŞCOALA GIMNAZIALĂ "ALEXANDRU ROMAN" AUŞEU AUŞEU Rural 75 fizic
234 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LUNCŞOARA LUNCŞOARA Rural 53,33 fizic
235 ŞCOALA PRIMARĂ NR.1 GROŞI GROŞI Rural 55,55 fizic
236 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.2 ALPAREA ALPAREA Rural 50 fizic
237 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.3 FUGHIU FUGHIU Rural 50 fizic
238 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.4 CHERIU CHERIU Rural 0 fizic
239 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 OȘORHEI OŞORHEI Rural 44,44 fizic
240 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AUREL POP" OȘORHEI OŞORHEI Rural 60 fizic
241 ȘCOALA PRIMARĂ NR.2 CHERIU CHERIU Rural 66,6 fizic
242 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AVRAM IANCU" ORADEA ORADEA Urban 68,33 fizic
243 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.1 SĂLACEA SĂLACEA Rural 75 fizic
244 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.2 OTOMANI OTOMANI Rural 100 fizic
245 ŞCOALA GIMNAZIALĂ "BALASKO NANDOR" SĂLACEA SĂLACEA Rural 66 fizic
246 ŞCOALA PRIMARĂ NR.1 OTOMANI OTOMANI Rural 66 fizic
247 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.2 ȘIȘTEREA ŞIŞTEREA Rural 100 fizic
248 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 CETARIU CETARIU Rural 100 fizic
249 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "BENEDEK ELEK" CETARIU CETARIU Rural 70 fizic
250 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 ȘUȘTUROGIU ŞUŞTUROGI Rural 60 fizic
251 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL "KATICABOGAR-BUBURUZA" TÂRGUŞOR TÂRGUŞOR Rural 100 fizic
252 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL "MOKUSKA" -VEVERIŢA CHEŞEREU CHEŞEREU Rural 33,33 fizic
253 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL"NAPSUGAR-RAZĂ DE SOARE" CHERECHIU CHERECHIU Rural 0 fizic
254 ŞCOALA GIMNAZIALĂ "BOCSKAY ISTVAN" CHERECHIU CHERECHIU Rural 65,21 fizic
255 ŞCOALA GIMNAZIALĂ "SZAMADO ERNO" CHEŞEREU CHEŞEREU Rural 75 fizic
256 ŞCOALA PRIMARĂ "KUTHY SANDOR" TÂRGUŞOR TÂRGUŞOR Rural 50 fizic
257 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DACIA" ORADEA ORADEA Urban 62,65 fizic
258 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DIMITRIE CANTEMIR" ORADEA ORADEA Urban 74,29 fizic
259 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.1 CURTUIŞENI CURTUIŞENI Rural 57,14 fizic
260 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.2 VĂŞAD VĂŞAD Rural 80 fizic
261 ŞCOALA GIMNAZIALĂ "DR. BALASI JOZSEF" CURTUIŞENI CURTUIŞENI Rural 78,12 fizic
262 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 VĂŞAD VĂŞAD Rural 61,11 fizic
263 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL "SZAMOCA" CAUACEU CAUACEU Rural 100 fizic
264 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1 BIHARIA BIHARIA Rural 100 fizic
265 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 2 BIHARIA BIHARIA Rural 71 fizic
266 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GASPAR ANDRAS" BIHARIA BIHARIA Rural 76 fizic
267 ȘCOALA PRIMARĂ "CSOKONAI VITEZ MIHALY" CAUACEU CAUACEU Rural 100 fizic
268 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR. 1 CÂMPANI CÂMPANI Rural 50 online
269 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR. 3 FÂNAŢE FÂNAŢE Rural 50 online
270 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.2 SIGHIŞTEL SIGHIŞTEL Rural 50 online
271 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.4 HÂRSEŞTI HÂRSEŞTI Rural 100 fizic
272 ŞCOALA GIMNAZIALĂ "GEORGIU POPA" CÂMPANI CÂMPANI Rural 37,5 online
273 ŞCOALA PRIMARĂ NR.2 FÂNAŢE FÂNAŢE Rural 0 online
274 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.1 BOIANU MARE BOIANU MARE Rural 100 fizic
275 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.2 PĂGAIA PĂGAIA Rural 100 fizic
276 ŞCOALA GIMNAZIALĂ "ÎNV. GÂLGĂU IOSIF" PĂGAIA PĂGAIA Rural 53 fizic
277 ŞCOALA PRIMARĂ NR.1 BOIANU MARE BOIANU MARE Rural 33 fizic
278 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "IOAN SLAVICI" ORADEA ORADEA Urban 64 fizic
279 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.1 HOLOD HOLOD Rural 50 fizic
280 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.2 VINTERE VINTERE Rural 50 fizic
281 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.3 DUMBRAVA DUMBRAVA Rural 75 fizic
282 ŞCOALA GIMNAZIALĂ "IOSIF VULCAN" HOLOD HOLOD Rural 28,58 fizic
283 ŞCOALĂ PRIMARĂ NR.1 LUPOAIA LUPOAIA Rural 42 fizic
284 ŞCOALA PRIMARĂ NR.2 DUMBRAVA DUMBRAVA Rural 75 fizic
285 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 ROȘIORI ROŞIORI Rural 25 fizic
286 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "JAKO ZSIGMOND" ROȘIORI ROŞIORI Rural 25 fizic
287 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.1 ŞILINDRU ŞILINDRU Rural 66 fizic
288 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.2 VOIVOZI VOIVOZI Rural 100 fizic
289 GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 ŞIMIAN ŞIMIAN Rural 60 fizic
290 ŞCOALA GIMNAZIALĂ "KAZINCZY FERENC" ŞIMIAN ŞIMIAN Rural 58,5 fizic
291 ŞCOALA PRIMARĂ NR.1 ŞILINDRU ŞILINDRU Rural 63,6 fizic
292 ŞCOALA PRIMARĂ NR.2 VOIVOZI VOIVOZI Rural 16 fizic
293 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "LUCREȚIA SUCIU" ORADEA ORADEA Urban 76,36 fizic
294 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIRON POMPILIU" ȘTEI ŞTEI Urban 72,41 fizic
295 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.3 POCLUŞA DE BARCĂU POCLUŞA DE BARCĂU Rural 33 fizic
296 GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 MIŞCA MIŞCA Rural 60 fizic
297 ŞCOALA GIMNAZIALĂ "MISKOLCZY KAROLY" MIŞCA MIŞCA Rural 64,70 fizic
298 ȘCOALA PRIMARĂ NR. 3 MIȘCA MIŞCA Rural 42,85 fizic
299 ŞCOALA PRIMARĂ NR.2 POCLUŞA DE BARCĂU POCLUŞA DE BARCĂU Rural 40 fizic
300 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.1 TULCA TULCA Rural 25 fizic
301 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.2 CĂUAŞD CĂUAŞD Rural 0 fizic
302 ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NESTOR PORUMB" TULCA TULCA Rural 66,66 fizic
303 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" ORADEA ORADEA Urban 62,96 fizic
304 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.2 VAȘCĂU VAŞCĂU Urban 0 fizic
305 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.3 COLEȘTI COLEŞTI Urban 0 fizic
306 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 VAȘCĂU VAŞCĂU Urban 75 fizic
307 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BOGDAN" VAȘCĂU VAŞCĂU Urban 41,67 fizic
308 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE POPOVICIU" BEIUȘ BEIUŞ Urban 58 fizic
309 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "OCTAVIAN GOGA" ORADEA ORADEA Urban 74,358 fizic
310 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "OLTEA DOAMNA" ORADEA ORADEA Urban 71,83 fizic
311 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.1 INEU INEU Rural 100 fizic
312 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.2 BOTEAN BOTEAN Rural 100 fizic
313 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.3 HUSASĂU DE CRIȘ HUSASĂU DE CRIŞ Rural 66,66 fizic
314 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "PUIU SEVER" INEU INEU Rural 61,53 fizic
315 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BOTEAN BOTEAN Rural 62,5 fizic
316 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 HUSASĂU DE CRIȘ HUSASĂU DE CRIŞ Rural 75 fizic
317 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "JUHASZ GYULA" ORADEA ORADEA Urban 61,53 fizic
318 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SZACSVAY IMRE" ORADEA ORADEA Urban 71,11 fizic
319 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL "PRICHINDEL" SĂLARD SĂLARD Rural 66,66 fizic
320 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1 SĂLARD SĂLARD Rural 33,33 fizic
321 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 3 HODOȘ HODOŞ Rural 50 fizic
322 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 4 SÂNTIMREU SÂNTIMREU Rural 0 fizic
323 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.2 SĂLARD SĂLARD Rural 77,77 fizic
324 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SZALARDI JANOS" SĂLARD SĂLARD Rural 57,77 fizic
325 ȘCOALA PRIMARĂ NR.1 HODOȘ HODOŞ Rural 40 fizic
326 ȘCOALA PRIMARĂ NR.2 SÂNTIMREU SÂNTIMREU Rural 50 fizic
327 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.1 SÂNIOB SÂNIOB Rural 83 fizic
328 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.2 CIUHOI CIUHOI Rural 50 fizic
329 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SZENT ISTVAN" SÂNIOB SÂNIOB Rural 72 fizic
330 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CIUHOI CIUHOI Rural 57 fizic
331 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 4 SÎNNICOLAU DE MUNTE SÂNNICOLAU DE MUNTE Rural 28,6 fizic
332 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.5 CUBULCUT CUBULCUT Rural 42,9 fizic
333 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "TOLDY" SÂNNICOLAU DE MUNTE SÂNNICOLAU DE MUNTE Rural 37,5 fizic
334 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CUBULCUT CUBULCUT Rural 52 fizic
335 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.2 ȘEBIȘ ŞEBIŞ Rural 100 fizic
336 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.3 GRĂDINARI GRĂDINARI Rural 50 fizic
337 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.4 TALPE TALPE Rural 0 fizic
338 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 DRĂGĂNEȘTI DRĂGĂNEŞTI Rural 100 fizic
339 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "VIOREL HORJ" DRĂGĂNEȘTI DRĂGĂNEŞTI Rural 42,1 fizic
340 ȘCOALA PRIMARĂ NR.2 GRĂDINARI GRĂDINARI Rural 50 fizic
341 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "WINNIE ACADEMY" ORADEA ORADEA Urban 86,04 fizic
342 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.1 VALEA LUI MIHAI VALEA LUI MIHAI Urban 62,5 fizic
343 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.2 VALEA LUI MIHAI VALEA LUI MIHAI Urban 75 fizic
344 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.3 VALEA LUI MIHAI VALEA LUI MIHAI Urban 80 fizic
345 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ZELK ZOLTAN" VALEA LUI MIHAI VALEA LUI MIHAI Urban 72,41 fizic
346 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.1 ABRAM ABRAM Rural 50 fizic
347 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.2 MARGINE MARGINE Rural 50 fizic
348 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.3 SATU BARBĂ SATU BARBĂ Rural 100 fizic
349 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.4 SUIUG SUIUG Rural 0 fizic
350 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.5 ITEU ITEU Rural 100 fizic
351 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.6 DIJIR DIJIR Rural 0 fizic
352 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 ABRAM ABRAM Rural 65 fizic
353 ŞCOALA PRIMARĂ NR.1 MARGINE MARGINE Rural 60 fizic
354 ŞCOALA PRIMARĂ NR.2 DIJIR DIJIR Rural 33 fizic
355 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.2 AŞTILEU-REFRACTAR AŞTILEU Rural 50 fizic
356 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.3 PEŞTERE PEŞTERE Rural 33,3 fizic
357 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.4 CĂLĂŢEA CĂLĂŢEA Rural 50 fizic
358 GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 AŞTILEU SAT AŞTILEU Rural 16,6 fizic
359 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 AŞTILEU AŞTILEU Rural 33,3 fizic
360 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 CĂLĂŢEA CĂLĂŢEA Rural 30,7 fizic
361 ŞCOALA PRIMARĂ NR.1 AŞTILEU REFRACTAR AŞTILEU Rural 50 fizic
362 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.1 AVRAM IANCU AVRAM IANCU Rural 66,66 fizic
363 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.2 TĂMAŞDA TĂMAŞDA Rural 40 fizic
364 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 AVRAM IANCU AVRAM IANCU Rural 64 fizic
365 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 TĂMAŞDA TĂMAŞDA Rural 45,83 fizic
366 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.1 BALC BALC Rural 100 fizic
367 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.2 ALMAŞU MARE ALMAŞU MARE Rural 50 fizic
368 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.3 ALMAŞU MIC ALMAŞU MIC Rural 0 fizic
369 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.4 SĂLDĂBAGIU DE BARCĂU SĂLDĂBAGIU DE BARCĂU Rural 0 fizic
370 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BALC BALC Rural 60 fizic
371 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 ALMAŞU MARE ALMAŞU MARE Rural 52 fizic
372 ŞCOALA PRIMARĂ NR.1 ALMAŞU MIC ALMAŞU MIC Rural 50 fizic
373 ŞCOALA PRIMARĂ NR.2 SĂLDĂBAGIU DE BARCĂU SĂLDĂBAGIU DE BARCĂU Rural 42 fizic
374 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.1 BATĂR BATĂR Rural 33,33 fizic
375 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.3 TĂUT TĂUT Rural 100 fizic