Managementul afacerilor
Astăzi, începând cu ora 10.00, are loc, la Oradea, seminarul cu tema "Managementul afacerilor europene printr-un program de instruire a personalului din cadrul administraţiei publice locale", finanţat de Uniunea Europeană prin Programul PHARE 2002 - Fondul de modernizare pentru dezvoltarea administraţiei la nivel local.
Simpozionul este organizat de Primăria municipiului Oradea în parteneriat cu Prefectura judeţului Bihor. Locul de desfăşurare - Sala "Traian Moşoiu" a Primăriei Oradea. Participanţii la simpozion vor fi reprezentanţii primăriilor din judeţul Bihor şi ai instituţiilor publice cu sediul în Oradea.



Comentarii
Nu există nici un comentariu.