Luceafărul testează un atacant de la UTA
La pregătirile echipei de liga secundă Luceafărul Felix participă şi un jucător de la UTA. Atacantul Sergiu Pop încearcă să convingă stafful tehnic să-l menţină în lotul pentru retur.
Pop are 22 de ani şi a jucat în turul de campionat şapte meciuri fără a reuşi să marcheze vreun gol. Jucătorul este liber de contract după ce a încheiat conturile cu echipa arădeană spre sfârşitul anului trecut.



frumoasa achizitie,...la LUCEAFARUL ORADEA sapte meciuri la UTA fara gol=SERGIU POP, a cui a fost ideea? Nu sunt alti jucatori din BIHOR, tineri? RUSINE PT. CINE L-A ADUS.