Licenţiaţii "C UEFA" îşi primesc diplomele
Absolvenţii primei promoţii a cursului pentru Licenţa C UEFA îşi vor primi diplomele în această seară, de la ora 20.00, într-un cadru festiv, la Liceul cu Program Sportiv (LPS) Bihorul Oradea. Dintre cele 32 de persoane înscrise la curs, 24 au reuşit să obţină licenţa care le dă dreptul să stea pe banca tehnică a echipelor care activează în Liga a IV-a şi a V-a.
Prof. Lucian Stance, directorul Comisiei Tehnice din cadrul AJF Bihor, a precizat că următorul curs va începe la sfârşitul lunii martie.



Comentarii
Nu există nici un comentariu.