Handbaliştii au câştigat la Craiova
Handbaliştii orădeni au obţinut al doilea succes din cadrul returului Diviziei A. Echipa pregătită de Sebastian Tudor s-a impus cu 27-25 (14-11), la Craiova, după un meci spectaculos cu multe răsturnări de situaţii. Iştoc a fost cel mai bun marcator al CSM-ului, cu 7 goluri, fiind urmat de R. David 6, Alexandru Farcaş şi Răzvan Farcaş, ambii cu câte 4, Macovei 3, Stoica 2 şi Avram 1. În următoarea etapă, programată miercuri, 20 martie, orădenii vor primi vizita formaţiei CSM Bistriţa.



Comentarii
Nu există nici un comentariu.