FC Bihor - Au mai rămas doi în probe
Antrenorii Gheorghe Ghiţ şi Călin Cheregi nu se pot plânge de lipsa de efectiv. Stafful tehnic are la dispoziţie 29 de jucători, câţiva dintre aceştia fiind în probe. Dacă francezul Wilfried Zozo (25 de ani) şi Florin Prodan (19 ani - CS Domneşti) vor mai fi testaţi în continuare, mijlocaşul Vântură şi fundaşul Opriş au fost ieri trimişi acasă. Altfel, Lupu, Mintaş, Hadăr şi V. Petricău, în recuperare după accidentări, se pregătesc separat.



Comentarii
Nu există nici un comentariu.