Pamela Anderson, duet cu Loredana
Într-un interviu acordat emisiunii "Happy Hour", Pamela Anderson i-a povestit Loredanei Groza de ce nu mai vrea sa pozeze goală, cum este să-şi crească cei doi băieţi ca mamă singură, de ce este adepta îmbătrânirii naturale sau cum se preocupă pentru întrajutorarea animalelor.
Loredana Groza a precizat că i-a propus divei sexy, la o discuţie ca-ntre fete, un duet. Pentru că a aflat că Pamela a luat lecţii de saxofon timp de şase ani în copilărie, Loredana i-a propus o colaborare, iar Pam a spus da. "I-am propus să facem un duet, şi nu unul obişnuit, ci unul destul de neobişnuit. Ea a rămas şocată când i-am spus că ştiu că a studiat saxofonul timp de şase ani în copilărie şi, la întrebarea mea dacă putem face un cântec împreună, a fost extraordinar de entuziasmată", a declarat Loredana. Cântăreaţa a mai spus în emisiunea de la Pro Tv că totul este în faza de proiect, că nu s-au definitivat încă detaliile, dar că mâine-poimâine e posibil ca cele două dive să apară într-un duet de excepţie. Un alt aspect care a impresionat-o pe Loredana a fost, după propriile-i spuse, faptul că Pamela are doi copii, pe care i-a născut pe cale naturală, la ea acasă, doar cu ajutorul unei moaşe. Pe de altă parte, Pamela Anderson a mărturisit că a luat hotărârea de a nu mai poza în reviste pentru bărbaţi: "Gata cu pozatul, cred că sunt atâtea alte femei superbe care pot să pozeze acum". Planurile ei de viitor sunt altele: "Pe mine acum mă interesează alte lucuri, vreau sa îmi petrec mai mult timp în compania animalelor, să stau mai mult în Canada cu pisicile şi câinii mei... Timpul trece şi oamenii se schimbă, îşi doresc alte lucruri".



Comentarii
Nu există nici un comentariu.