Cel mai frumos cadou de la Moş Crăciun
Ce e mai frumos decât să aduci pe lume un copil? Sentimentul pe care îl simţi atunci când îţi ţii în braţe pruncul nou-născut este cel mai frumos cadou.
Cea mai gingaşă fiinţă din lume este copilul, prin urmare şi cel mai frumos cadou pe care îl poţi primi. Ce poate fi mai minunat în prag de sărbători decât să aduci pe lume un copil. La Spitalul Clinic de Obstetrică-Ginecologie Oradea, între 24 şi 28 decembrie, s-au născut 46 de copii, dintre care 23 sunt fetiţe şi 23 băieţi, conform informaţiilor obţinute de la Secţia de nou-născuţi a Spitalului. Dacă în ajun de Crăciun au venit pe lume 10 bebeluşi, pe data de 25 decembrie s-au născut 11 copilaşi. Le dorim nou-născuţilor şi părinţilor lor să aibă parte de multe bucurii.



Pe cand colinde la ferestrele maternitatii?Nu de alta,dar NASREREA este PRAZNICUL CRACIUNULUI!