Prefectura a obţinut certificatul ISO
În urma evaluării făcute, la sfârşitul lunii trecute, de către firma germană TUV, a modului de implementare a standardelor de calitate ISO 9001-2000, Prefectura Bihor a devenit prima instituţie de acest gen din ţară care a obţinut certificatul de calitate pentru serviciile oferite. Certificatul este valabil până în anul 2009. Proiectul a fost depus în colaborare cu Primăria municipiului Oradea, iar implementarea a început în luna august a anului trecut.



Comentarii
Nu există nici un comentariu.