Crăciun Fericit şi un An Nou mai bun!
Fie ca Marele Praznic al Naşterii Mântuitorului să lumineze casele tuturor bihorenilor, să le umple mesele de belşug şi sufletele de linişte şi bucurii, iar Noul An să le aducă sănătate, fericire, prosperitate şi împlinirea speranţelor de mai bine.



Comentarii
Nu există nici un comentariu.