Duminica 31 Aug 2014 Abonează-te la RSS
Știri Oradea, Bihor
Arhiva Stiri
Curs valutar
duminică, august 31, 2014
1 USD = 3,3490 RON
1 EUR = 4,4126 RON
1 HUF = 0,0140 RON
Convertor valutar
Introduceţi suma
    
Din valuta
     
În valuta
Sport
Mai multe stiri in Sport...
Voteaza articol:
1/52/53/54/55/5
Scor: 3,0 / 5 (101 voturi)

Articol citit de
69 ori
Comentarii
Adaugă opinia ta
Poţi adăuga un comentariu completând formularul de mai jos.
Decizia de publicare a opiniilor dvs. ne aparţine în întregime. Responsabilitatea juridică pentru conţinutul comentariilor dvs. va revine în exclusivitate.

Nume:*
Subiect:*
Introduceţi textul din imaginea alăturată:*
Comentariu:*
    * Câmpuri obligatorii.

Comentarii (29):

atentie atentie marele meci de retragere   [16.06.2011, 22:21]
marele meci de retragere care va avea loc in data d 17.07.2011 la orele 17. meciul se va desfasura pe stadionul lia manoliu.echipa actuala va supstine acest meci k echipa satelida zerind. sau pus in vanzare20.000 d bilete. care sant intreresati acesati sit-ul elton pitikul[adica busea]. supstineti acest meci din tota inima. caci cu acest jucator am castiga 7 campionate
postat de: ursu martin

A promovat ! Victoria Avram - Iancu Nu va mai retrograda   [16.06.2011, 00:46]
Câştigătoarea Ligii a IV-a la fotbal din judeţul Bihor, Unirea Valea lui Mihai, a câştigat într-o manieră entuziasmantă barajul de promovare în Liga a III-a. Aseară, la Zalău, echipa pregătită de Csuri Sandor a învins categoric câştigătoarea competiţiei similare din Maramureş, Marmaţia Sighet. După 90 de minute de joc, bihorenii s-au impus cu 5-0 (1-0). Pentru Unirea au marcat E. Popa, Szallai, Iambor, Săraz, plus un autogol. Aşadar, în ediţia viitoare a Ligii a III-a la fotbal, judeţul Bihor va avea două reprezentante: CF Bihorul Beiuş şi Unirea Valea lui Mihai.
postat de: N`o Name !

numai fitele-s de mine   [13.06.2011, 21:14]
NUMAI FITELE-S DE TINE MAH,UMBLII CU BARFA CAT LA VALI KAT LA MARA,FOTBALU NU II DE UH ASA CA STAI,GURA MAI MICA CA TE RADE TOTI,DE CAT TI-AI LUAT COTETU ALA DE MASINA AI PRINS ARIPI:))WSM
postat de: col

COL ADICA CALINU DELNI   [13.06.2011, 12:35]
SI EU A-M BAUT LA MARA CU SECRETARU SI CU MILICA NUMAI CA SUNT TURNATOR
postat de: ANONIM

caciula face antrenamente bune de retrogradeaza echipa. ha ha   [11.06.2011, 20:05]
mare scoala de antrenor.scoala de retrogradare.degeaba a facut pe bani si nu stie nimic.nu e nevoie de scoala daca ai ochi la jucatori.mie imi pare rau de el.sa mearga la zerind si stii ceva?rezultatele vorbesc.la ce reclama buna are caciula asa si jucatori ii vin la echipa.
postat de: trabeta

HAI KINDER   [11.06.2011, 19:55]
FELICITARI SI MULT SUCCES PENTRU JUNIORII DE LA KINDER!
postat de: Nek

PT ANONIMUL   [11.06.2011, 19:50]
frate stai acasa,nu plange nimeni dupa prezenta ta!!!
postat de: BIF

marele antrenor   [11.06.2011, 16:14]
eu nu inteleg ce aveti ce acest om.toti lau injurat,dar sa nu uitam ca,Cuciula are o scoala dar marele antrenor TOTOiu ce are .are liceu poate.am fo sa ma uit la cateva antrenamente de a lui TOTOiu si de ale lui Cristi.la totOIU 10 ture de teren si fotbal,da la Cristi iti placea sa te uiti la antrenament.si mai radeti si de BENEA .pacat ca o picat in jud.nu stiu daca o sa mai vin la meciuri sa ma uit.sa fac 20 km pt un meci in judet nu merita.laa revedere
postat de: anonim

fotbal   [11.06.2011, 16:07]
ds
postat de: anonim

Avram Iancu   [11.06.2011, 15:50]
Manz are perfecta dreptate
postat de: Raul

Kinder   [11.06.2011, 11:05]
asta cu M\'ue kinder....sa sti ca kinderu sa batut singura impotriva tuturor...impotriva arbitrilor,impotriva echipelor si impotriva celor de la AJF...in ciuda acestui fapt cred ca am jucat cel mai bun fotbal,si leam demonstrat la toti ca suntem o echipa care merita sa fie acolo unde este acuma......daca vom ajunge la faza finala de la mogosoaia o sa le dam peste cap la toti care au fost impotriva noastra....inca ceva cred ca cel mai bine era sa castigam ori noi cei de la frontiera...suntem in romania,nu mi se pare logic sa castige o echipa de UNGURI.....FORTA KINDER SI SPER SA FACEM ORADENII MANDRI DE NOI
postat de: Kinder

Kinder   [11.06.2011, 11:04]
asta cu M'ue kinder....sa sti ca kinderu sa batut singura impotriva tuturor...impotriva arbitrilor,impotriva echipelor si impotriva celor de la AJF...in ciuda acestui fapt cred ca am jucat cel mai bun fotbal,si leam demonstrat la toti ca suntem o echipa care merita sa fie acolo unde este acuma......daca vom ajunge la faza finala de la mogosoaia o sa le dam peste cap la toti care au fost impotriva noastra....inca ceva cred ca cel mai bine era sa castigam ori noi cei de la frontiera...suntem in romania,nu mi se pare logic sa castige o echipa de UNGURI.....FORTA KINDER SI SPER SA FACEM ORADENII MANDRI DE NOI
postat de: Kinder

manzulica tata   [11.06.2011, 06:34]
inteleg punctul tau de vedere manz.insa inainte sa accepti postul de antrenor iti faci niste calcule.pe ce loc esti.ce jucatori poti sa aduci.daca esti in stare.caciula asta are doar pliscu mare,stiinta nimic.jucatori multi nu prea il inghit pt ca sa recunoastem ,intepat este insa el nu si poate trage nici basinile.asa ca ar trebui sa se scunda acum si sa recunoasca ca nu poate mai mult.insa daca esti increzut si fudul si lipsit de valoare nu ajungi nicaieri.si eu am lucrat cu caciul si nu mi place deloc
postat de: graur

avram iancu   [11.06.2011, 01:08]
Nu inteleg de ce tot faceti comparatie !? pentru ca anu trecut au fost jucatori aia la echipa..normal ca daca ai jucatori faci echipa si ai rezultate... in timp ce anu asta ami rpecis in retur echipa sa destramat tot pe rand... Cuciula din ce sa faca echipa ? din jr.. cu ei nu poti emite pretentii sa castigi.. plus ca nu pot sa inteleg cum toata lumea il acuza pe omu asta ca din cauza lui a retrogradat echipa ..incredibil asa ceva .. daca nu era el din iarna la echipa ... nu stiu daca mai veneau 4 , 5 jucatori care au mai tras si au incercat sa faca ceva ... Janosi, Vander , kosa si noi astia care am fost de cv vreme acolo...cretiu , ienciu , kadet , au plecat , Blaga accidentat , Doru accidentat ..cine sa joace fratilor ? pe cine sa bage in echipa .. plus ca in ultima vreme in loc sa fie incurajata echipa Sabau si Dani erau injurati la fiecare meci acasa.. toate astea au fost gandite si sa pus presiune pe Cuciula ..bravo ati reusit imi pare rau ca nu am resuit asa cum am fost noi slabi si cum broaste cum scrie mai jos.. imi pare rau ca nu ne-am salvat , totusi sper ca Av Iancu sa ramana in Liga 4 ...si la anu o sa vedem rezultate..daca nu vor fi bani la echipa ;) ca pana acuma 6 d
postat de: ionut manz

cuciula ca o broasca   [11.06.2011, 00:58]
cuciula cel mare:))e de cacat nu e instare de nimic,tataso il mai sustine atat...demisia cioflingarule
postat de: anonim

totoi nu a fosst mai bun,dar....   [11.06.2011, 00:35]
totoi nu a fost mai bun,insa a avut ochi la jucatori.l-a adus pe tirban care e printre cedi mai buni mijlocasi,toseschi un stalp al apararii,fazekas ara partea stanga,manu cel mai bun atacant .caciula are idei de mare antrenor insa nu vede nimic si e intapat ca o broasca constipata.
postat de: balea

Wasm !   [10.06.2011, 22:47]
Messi asta cu gura pana la urechi ba cacatule vad ca ai ajuns si pe aici sa iti exprimi tu parerea... uitate ce echipa era anu trec si ce echipa a fost anul asta ba slabule care esti..vb frumos ca ala te-a invatat fotbal ..poti sa -l aduci pe Razvan Lucescu daca nu are jucatori... ti-e ciuda tie ca Cuciula ti-a zis ca nu ai treaba si nu poti alerga 5 m ...dute dreq de slab ca iti rup muia daca te mai vad
postat de: stie eii

mare atentie cascati ochii pe viitor   [10.06.2011, 18:42]
nu vreau incompetenti pe viitor la echipa vreau conducere:primaru presedinte de onoare,matica teo presedinte,si totoi antrenor pt ca faptele s-au vazut locul 5 bravo pt toti trei pt opozitie ciocu mic asta e conducerea perfecta sau daca vreti una delautari secretaru solist,milintie dobas si fodor dansator
postat de: heredea

MILINTIE,SECRETARU VAII CE LE MAI PLACE BARUL,EI LA BAR CAND SE ADUNA FOTBALU-I LA EI IN MANA   [10.06.2011, 18:00]
PORTARUL CU FC BIHOR,A RAMAS INTR-UN PICIOR SI DE-ATUNCI STRIGA IN GURA MARE C-AR VREA SA FIE UN ANTRENOR MARE,DAR CUM NUMA GURA-I DE EL LA ECHIPA-I MITITEL,VUM SECRETARU IL SUSTINE LA MILIKA-I PICA BINE,SPARC PAHARE PE LA BAR SA FIE MARA PRIMAR,DAR CUM ASTA NU SE POATE,TOT MATICA-I DA PE SPATE SI LA ANU CARE VINE TOT EL VA RAMANE!!!NU PAPAGALILOR SI BUFONILOR...
postat de: COL(CALIN)

Asa echipa,asa antrenor;)))   [10.06.2011, 17:48]
Cand TOTOI o vrut sa renunte la betivii si batrani,sa promoveze tineretul nu a-ti fost deacord si a demisionat din cauza voastra,rusine sa va fie,va meritati soarta,numindu-l antrenor pe un arogant de 1,60 si incompetent...TOTOI A LASAT ECHIPA DE 2 ORI PE LOCUL 5...DACA VRETI FOTBAL ADUCETZIL INAPOI
postat de: messi

Bravo Kinder   [10.06.2011, 16:26]
Bravo kinder , suntem mandrii de voi haideti sa va vedem la Mogosoaia !!!
postat de: Florin

mue kinder   [10.06.2011, 13:27]
MU*E kinder
postat de: mue kinder

multumim cristi   [10.06.2011, 13:05]
Dumnezeu sa ne ajute sa trecem baraju , s facem o figura frumoasa la faza nationala.
postat de: kinder

cu totoi echipa a fost in primele 5 semidoctule   [10.06.2011, 08:49]
TOTOI A STIUT SA FACA ECHIPA ,A STIUT SA SI ADUCA JUCATORI INCOERENTULE,CACIULA E NUMAI GURA DE EL .UNDE A LASAT ECHIPA TOTOI SI UNDE A DUS O CACIULA(SAPCA,CLOPU)?RUSINE LUI.O SA POARTE POVARA RETROGRADARII PE VIATA CACIULA(TA) AISTA.NICI O TREABA NU ARE CU FOLBALU.
postat de: radu

sportivitate   [10.06.2011, 06:55]
.daca mai tinea campiopnatul 4 5 etape vascaul se batea pt titlu.mai astia mai mari de la oradea vancea et comp.nu va dati seama ce caMPIONAT AVETI SI ACUM MAI DORITI SI DOUA SERII DE LIGA 4.DILUARE TOTALA SI NIMIC VALOARE.SUNT VREO CINCI ECHIPE BUNICELE SI ASA RESTUL CARPA DACA MAI ADUCETI SI CEVA DIN LIGA 5 VA FI VAI DE FOTBALUL BIHOREAN NUMAI TOTUL PT BANI SI CXOTIXZATII?
postat de: merce

rusine   [10.06.2011, 06:49]
.dapoi asta merita comuna??sal aduceti inapoi pe totoi si jucati derbi cu madaras si ciumeghiu.fara seriozitate nu va merge nici in liga 5.hai la birt ca acolo macar faci ceva cu folos.
postat de: avramesti

Bravo   [10.06.2011, 01:28]
Bravo Kinder speram sa treceti de baraj!!!
postat de: Cristian

marele antrenor(1,60) la a. iancu   [09.06.2011, 23:56]
guralivu nost natrenor ,aisTA marocu (1,60 caciula)AMU SIL VADU IN SATU .CA NUMA PIZDA CE DA GURAI DA ELU,LASA CA NU VO PLACUTU CU TOTOIU AMU STATI IN DIVIZIE X .APU SI PITICU AISTA CU NR 10 NUI NIMICA DE CAPU LUI.ASHE NIE TRABA .DERBI OM AVE CU CIUMEGHIU.
postat de: rica

rusine ,rusine iancu   [09.06.2011, 23:49]
bravo av iancu.felicitarile mele,ati primit ce ati meritat,voii ati jucat cu feciorii satului(benea)care e mai batran ca bunica ,era mereu in minus,insa v-ati incapatanat sa l tineti in teren.asta meritai .hai la liga 5 ca si acolo retrogradati.
postat de: dodu

Prima Pagina
Vremea din Oradea
Oradea 31.08.2014
duminică ora 05:31
Nu este disponibil!
Temperatura: 13° C
Umiditatea: 94 %
Viteza vântului: 11.27 km/h
Oradea 1 Sep 2014
Luni
Parţial noros
Temperatura: 29° C
Intrebarea Zilei

Consideraţi că pentru securitatea României este necesară:





Rezultatele
Horoscop