Miercuri 23 Aprilie 2014 Abonează-te la RSS
Știri Oradea, Bihor
Arhiva Stiri
Curs valutar
miercuri, aprilie 23, 2014
1 USD = 3,2292 RON
1 EUR = 4,4698 RON
1 HUF = 0,0145 RON
Convertor valutar
Introduceţi suma
    
Din valuta
     
În valuta
Actualitate
Mai multe stiri in Actualitate...
Voteaza articol:
1/52/53/54/55/5
Scor: 2,9 / 5 (29 voturi)

Articol citit de
128 ori
Comentarii
Adaugă opinia ta
Poţi adăuga un comentariu completând formularul de mai jos.
Decizia de publicare a opiniilor dvs. ne aparţine în întregime. Responsabilitatea juridică pentru conţinutul comentariilor dvs. va revine în exclusivitate.

Nume:*
Subiect:*
Introduceţi textul din imaginea alăturată:*
Comentariu:*
    * Câmpuri obligatorii.

Comentarii (10):

fiti atenti   [21.07.2013, 11:10]
domnilor consilieri trezitiva dragi cetateni ai comunei dragesti nu vati saturat de minciunile lu sabina uitativa la comunele vecine ,ceica,hidisel,dar pe ia no intereseaza de dragesti doar sa fure ca domnul primar de la hidisel a facut sosea la ia in sat un primar interesat de comuna lui dar ia sa o ia dracu ca aprinde oameni la cearta dar oameni buni ia va pleca si noi tot aici raminem ciar si cei ce o sustineti ginditiva la asta
postat de: prietenu lu sabina

stracos   [21.07.2013, 10:44]
sa arate sabina cind a fost colectiv in stracos ca noi nu stim sa fi fost vreodata ea a ramos cu idei comuniste dar ia ajuns sa raspunda pt hotiile ei
postat de: muncitor la c.a.p.

dragesti   [21.07.2013, 10:36]
sai fie rusine lu sabina pentru ca minte sa spuna carei firma din stracos care are buldo si raba si a dus piatra pe bani grei pe ulitile comunei cetateni siau dus un car de piatra dar nu au escavat ea ii omincinoas pt.ca no mai satura dzu.sa fure sa arate facturile de undei piatra si cit a costat o masina sai fie rusine
postat de: cetatean al comunei

WTF   [20.07.2013, 16:37]
Corect...totul este asa cum sa declarat
postat de: Lazar

limba romana   [18.07.2013, 14:27]
Oamenii primaritei posteaza hieroglife sau baiatul care a scris are logopetul in concediu?
postat de: satean

FGDFG   [18.07.2013, 09:07]
FGFGF
postat de: FGBFBFRGFB

bfghbh   [18.07.2013, 09:05]
fbfbfb
postat de: ghfhg

care oameni revoltati   [17.07.2013, 15:46]
care is ma oamenii revoltati? ce colectiv in stracos? no fost niciodata colectiv in stracos. Minteste primarita de ingeata apele
postat de: oameni

drumurile noastre   [17.07.2013, 11:50]
Cinste reporterului si muzeului ca sau implicat!Nui mai satura dumnezeu pe astia.Si la noi la asociatia dragesti a facut un drum prin pasune spre valea bancului,cu piatra din valea Cutii.Sa spuna Petrusca presedintele cate sute dw milioane o dat pe drum,ca ne rupem si tractoarele ce bine lo facut.
postat de: urbarias

primarita minte....   [17.07.2013, 11:29]
Sunt un satean din Tasad...nu am pierdut nimic pt ca suntem intr-o rezervatie naturala,dimpotriva. Pe Valea Stracosului exploateaza piatra o firma din Stracos,care face lucrari pe la primarie si pe la asociatiile urbariale,contra cost. Primarita minte,minte ordinar! Sa raspunda primarita si so intrebe politia de unde a dus firma respectiva piatra pe Ulita Mangra la Dicanesti,ulita Batrana si ulita Dealuri la Dragesti? Piatra platita de primarie!Plus drumuri facute in pasune pt asociatia Dragesti,pe sute de milioane de lei vechi!!!Ala cu firma a facut ce a vrut in comuna,avand protectia primaritei.Verificatii,ca le-o ajuns!Mai au si altii detalii...
postat de: satean

Prima Pagina
Vremea din Oradea
Oradea 23.04.2014
miercuri ora 15:20
Parţial noros
Temperatura: 21° C
Umiditatea: 64 %
Viteza vântului: 8.05 km/h
Oradea 24 Apr 2014
Joi
Furtunã cu fulgere si tunete risipite
Temperatura: 23° C
Intrebarea Zilei

Credeţi că obiceiul recent al aducerii luminii sfinte de la Ierusalim reprezintă:





Rezultatele
Horoscop