Miercuri 23 Iulie 2014 Abonează-te la RSS
Știri Oradea, Bihor
Arhiva Stiri
Curs valutar
miercuri, iulie 23, 2014
1 USD = 3,2929 RON
1 EUR = 4,4408 RON
1 HUF = 0,0144 RON
Convertor valutar
Introduceţi suma
    
Din valuta
     
În valuta
Sport
Mai multe stiri in Sport...
Voteaza articol:
1/52/53/54/55/5
Scor: 4,1 / 5 (35 voturi)

Articol citit de
50 ori
Comentarii
Adaugă opinia ta
Poţi adăuga un comentariu completând formularul de mai jos.
Decizia de publicare a opiniilor dvs. ne aparţine în întregime. Responsabilitatea juridică pentru conţinutul comentariilor dvs. va revine în exclusivitate.

Nume:*
Subiect:*
Introduceţi textul din imaginea alăturată:*
Comentariu:*
    * Câmpuri obligatorii.

Comentarii (29):

pt red fraiers:)))))....and forzza iancu!   [05.10.2012, 15:44]
hai k mam distrat k voi!=))))))) degeaba injurati k nu ma enervez=)))) spune unde sa ne vedem si knd?;) si o sa ne vedem noi:D
postat de: tot eu

cristi   [05.10.2012, 14:35]
Cristiane fiu de coorva. Pupa-ne , pupa-ne in poola. si poti sa incepi cu Razvan si sa continui cu toti AVRAMESTI. Si hai treci la fapte nu mai rupe tastatura
postat de: Red Fighters

pt red fraiers:)))))....and forzza iancu!   [05.10.2012, 00:30]
razvanele,vezi k esti ud in pantaloni:)))....sunt cristi!cand ne intal si unde? si,la budureasa voi ati stat pe burta=)))...sau ati stat capra?!?sau kum ati stat?:))) defapt in orice pozitie ati stat,tot la mu.....eee ati luat-o:))))
postat de: tot eu

'tot eu'   [04.10.2012, 21:14]
Ba mooie da-ti numele sa stam de vb . Vad k esti tare in clanta dar u nu ai curaj nici macar sa iti dai numele sa stium cu cine ne injura. Daca esti tare zi cum te cheama poate ne cunoastem.
postat de: Razvan

Fraiere "tot eu"   [04.10.2012, 21:06]
Cand veniti voi ma la Av Iancu. La voi acasa v-am dat m....e. ce draq tot vb acolo???vai si amar. Vad ca tot insisti,nu te-ai saturat de m.....e acasa? Hai si pe la noi atunci,etapa asta :)))))ha ha ha fraiere.
postat de: Red fighters

pt red fraiers:)))))....and forzza iancu!   [04.10.2012, 20:22]
budureasa v-o da la m...eeeeee!!!! si cand se plictisesk va ma da ink odata la mu......eeeeeee! ofticatilor:)))))....acasa zmei,in deplasare miei=))...tot eu,va doresc: o mitraliera de mu...eeee):)))))
postat de: tot eu

Pentru fraierul "tot eu"   [04.10.2012, 15:53]
PS:Fraiere daca vezi nu esti nici aici sustinut de nimeni...:)))Uita-te si tu sa vezi cati susutinatori are galeria Av.Iancu.
postat de: Forzza Red Fighters

Pentru fraierul "tot eu"   [04.10.2012, 15:50]
Fraiere "tot eu" poti sa vii mai repede sa ne s....i.Ar fi pacat sa vii numai in retur ca mai este mult timp pana atunci.Poti sa incepi cu meciul de Duminica si pana in retur sa o tot iei la m....e.Daca vine Red Fighters peste voi va fi de rau!!!Cat despre "ziaristul de balta" al Buduresei esti praf,ar fi bine sa scrii ce ai vazut,nu ce iti dicteaza altii :))))Hai Pa fraierilor,veniti la Av.Iancu sa va dea lectii de fotbal!!!!
postat de: Forzza Red Fighters

pt red fraiers:)))))....and forzza iancu!   [04.10.2012, 15:09]
usor mortule,k poate venim mai repede sa va rupem capu:)))).....si ai grija la gura sa nu te ineci de la atat m..eee!!!!!:)))))
postat de: tot eu

adunatura budureasa   [04.10.2012, 12:27]
Auzi la ashtea,ca vine la noi sa ne rupa capu,cica in AVRAM-IANCU,bai tzaranule tu cand o sa vii in AVRAM-IANCU la meci in retur,o sa trebuiasca sa inveti imnul echipei ca sa ai voie sa te uiti la meci...futuva_n gura de tz.a.r.a.n.o.i din budureasa FORZZA_IANCU RESPECT MSK
postat de: Forzza IANCU

Visator   [04.10.2012, 06:16]
"Tot eu" tu ai fantezi sexuale baiatule. Daca nu ati fost in stare sa ne faceti nimic acasa la voi ce sa ne faceti in Av-Iancu. De fapt ce sa ne faceti la cat am fost de multi daca era de scandal cred k alergati care cat vedea cu ochii in frunte cu Sandu Balaj.
postat de: Hooligan

o mica parere   [03.10.2012, 23:41]
budurenilor voi ziceti ca noi cei din avram iancu a venit cu arbitrii! penalty`ul care v`a fost acordat nu a fost unul corect~atacantu`l vostru l-a tinut de tricul pe jucatorul nostru si vazand ca nu mai ajunge la poarta sa aruncat ca in piscina!!! oricum avram iancu are un lot foarte bun! portarul echipei din avram iancu a facut minuni pe teren! Budurenilor lasati`va de fotbal!!!
postat de: mafia pariurilor

pt red fraiers:)))))   [03.10.2012, 23:12]
la anu venim peste voi la avram iancu si va rupem capu!....sa nu mai aveti gura asa mare....
postat de: tot eu

Vrajeli cu dedicatie   [03.10.2012, 20:37]
@Vancea...si dupa alegeri o sa le-o * inca 4 ani. Nu am fost la meci, am auzit doar k arbitrul a fost varza.In general asa e el. Budureasa atat stie, sa dea vina pe arbitri cand nu castiga, mai ales Sandu Balaj, care mai bine ar sta impoivanit langa banca de rezerve...
postat de: aaa

...   [03.10.2012, 20:07]
Rusine nesimtitilor....daca erai la meci si nu erai beat vedeai ce si cum s-a jucat....susteti niste mizeri ordinare...de ce veneau budureni langa galeria avrameasca sa ne provoace??? va asteptam si in retur sa veniti sa ne provocati....roade tare invidia ca acasa echipa nu este sustinuta asai???Voi nu stiti ce inseamna Victoria Avram Iancu pt noi(suporteri)si odata o sa iasa urat dak continuati cu articolele astea mincinoase facute seara la bar
postat de: ultras

ARBITRU CU DEDICATIE   [03.10.2012, 16:12]
VANCEA SI PANTEA VA EXECUTA CUM VOR EI, SI IN FATA FAC PE BAIETII FRUMOSI... DAR DOAR PANA LA ALEGERI
postat de: vancea

Galeria   [03.10.2012, 11:08]
Galeria e tare bravo. Hai victoria
postat de: Florin

nitu   [03.10.2012, 09:12]
dc nu ai scris si ce s-a intamplat dupa meci, dc nu ai scris de fiul lui Micula , de Nitu,de bodygarzi? erai plecat la balta?
postat de: ciuri buri

parere   [03.10.2012, 08:26]
ar fi bine ca echipele sa nu mai dea vina pe arbitri sa joace fotbal.Cind primesti 4-1.ce vina mai are arbitrul?
postat de: neutru

parere   [03.10.2012, 01:09]
Nesimtitul acesta care a scris articolul nu e la primul articol de acest gen care daca primeste un detz de palinca de la echipele gazde din zona Beiusului, scrie de rau de arbitri si-i scot actori principali, in loc sa-si vada lungul nasului si sa vada realitatea din teren. Poate arbitrul a gresit nu am de unde sa stiu dar nu cred ca poate fi scos actorul principal. RUSINE CELUI CARE A SCRIS ARTICOLUL...parca suntem la ziarul Cancan nu la crisana
postat de: parere

experiment   [02.10.2012, 21:48]
domnii conducatori de la ajf bihor fac experiente pe spatele echipelor din judeti cu arbitrii tineri,care nici nu au jucat fotbal de performanta.arbitrii astea nici nu merita barem,bine a procedat dl conducator de la budureasa
postat de: luki

pareri   [02.10.2012, 19:17]
Balaj... ti-a demonstrat baieti din Av. Ic. ca nu merita sa-i faci huligani... si tot felul de cuvinte jignitoare la adresa lor... T=ia traso si acasa ca sa-ti placa ... Daca nu poti sa invingi la fotbal dai cu mizerie in ei... sa-ti fie rusine ... ai fost sportiv in tineretea ta si acum ai ajuns tu un huligan care cersesti mila la AJF... pe cei ce le plac sportu da le pace sa-si faca treaba iar pe suporteri sustinei...!!!!!!!!!
postat de: un fan..!

Pe voi   [02.10.2012, 14:41]
Pe voi va asteptam noi ... Vedeti voi la anul spectacol ...,
postat de: Huligan

pirtea este singurul vinovat   [02.10.2012, 11:45]
SEFUL ALBITRILOR ESTE UN MAGAR MASCAT DESPRE EL NU SCRIE NIMENI NIMIC TOATE ACESTEA SE TRAG DE LA EL
postat de: ddd

derby   [02.10.2012, 10:02]
paleule va asteapta iadul la av.iancu,daca nu va bate echipa va fura arbitri,iar daca treceti de astea doua hopuri nu scapati de suporteri avramestilor ha,ha,ha
postat de: budurean

curios   [02.10.2012, 08:30]
abia astept sa vad cum se manifesta galeria acasa la meciul urmator''acasa nu in deplasare''
postat de: dani

laudarosi   [02.10.2012, 08:25]
sa-i vezi acasa ce cuminti sunt cand conduce echipa oaspete.ii bate ca si pe cei din paleu.
postat de: budurean

O parere neutra   [01.10.2012, 23:47]
Am fost prezent la acest meci si din cate observ acest meci nu este prezentat corect. Mi se pare ca i-a din meritele Avramestilor care au avut determinare si dorinta de a castiga partida, avand alaturi o galerie cum la ora actuala nu gasesti la noi in judet nici macar la FC Bihor sau Luceafarul. Va spun sincer ca din ce auzisem aveam o parere proasta despre suporterii din Avram Iancu dar Duminica m-au convins ca sunt dedicati echipei lor si civilizati.
postat de: Marginean Laurentiu

Av-Iancu   [01.10.2012, 23:29]
Din ceea ce ai prezentat aici reiese k echipa Budurenilor a fost mai buna desi scorul arata destul de clar diferenta de valoare. Cat despre "galeria avramestilor" ( NU AM UITAT GHILIMELELE) nu cred k mai aveti ce sa ziceti am demonstrat k suntem al- 12 -lea jucator atat acasa cat si in deplasare (Ma_ rog cu Budureasa al-11-lea).
postat de: Red Fighters

Prima Pagina
Vremea din Oradea
Oradea 23.07.2014
miercuri ora 13:00
În mare parte noros
Temperatura: 22° C
Umiditatea: 78 %
Viteza vântului: 8.05 km/h
Oradea 24 Jul 2014
Joi
Parţial noros
Temperatura: 26° C
Intrebarea Zilei

Consideraţi că preşedintele Vladimir Putin poate opri conflictul din Ucraina?





Rezultatele
Horoscop