Programul turului Ligii a IV-a la fotbal, ediţia 2007-2008
Etapa I (18-19 august)
Stăruinţa Săcueni - Bihoreana Marghita
Luceafărul Oradea - Granitul Nucet
Frontiera Oradea - Biharea Vaşcău
Izvorul Cociuba Mare - CF Liberty II Salonta
Locadin Ţeţchea - Oţelul Ştei
Crişana Tinca - Vulturul Dobreşti
Victoria Avram Iancu - Crişul Aleşd
Tricolorul Alparea - Unirea Valea lui Mihai
Etapa a II-a (25-26 august)
Bihoreana Marghita - Unirea Valea lui Mihai
Crişul Aleşd - Tricolorul Alparea
Vulturul Dobreşti - Victoria Avram Iancu
Oţelul Ştei - Crişana Tinca
CF Liberty II - Locadin Ţeţchea
Biharea Vaşcău - Izvorul Cociuba Mare
Granitul Nucet - Frontiera Oradea
Stăruinţa Săcueni - Luceafărul Oradea
Etapa a III-a (1-2 septembrie)
Luceafărul Oradea - Bihoreana Marghita
Frontiera Oradea - Stăruinţa Săcueni
Izvorul Cociuba Mare - Granitul Nucet
Locadin Ţeţchea - Biharea Vaşcău
Crişana Tinca - CF Liberty II Salonta
Victoria Avram Iancu - Oţelul Ştei
Tricolorul Alparea - Vulturul Dobreşti
Unirea Valea lui Mihai - Crişul Aleşd
Etapa a IV-a (8-9 septembrie)
Bihoreana Marghita - Crişul Aleşd
Vulturul Dobreşti - Unirea Valea lui Mihai
Oţelul Ştei - Tricolorul Alparea
CF Liberty II - Victoria Avram Iancu
Biharea Vaşcău - Crişana Tinca
Granitul Nucet - Locadin Ţeţchea
Stăruinţa Săcueni - Izvorul Cociuba Mare
Luceafărul Oradea - Frontiera Oradea
Etapa a V-a (15-16 septembrie)
Frontiera Oradea - Bihoreana Marghita
Izvorul Cociuba Mare - Luceafărul Oradea
Locadin Ţeţchea - Stăruinţa Săcueni
Crişana Tinca - Granitul Nucet
Victoria Avram Iancu - Biharea Vaşcău
Tricolorul Alparea - CF Liberty II
Unirea Valea lui Mihai - Oţelul Ştei
Crişul Aleşd - Vulturul Dobreşti
Etapa a VI-a (22-23 septembrie)
Bihoreana Marghita - Vulturul Dobreşti
Oţelul Ştei - Crişul Aleşd
CF Liberty II - Unirea Valea lui Mihai
Biharea Vaşcău - Tricolorul Alparea
Granitul Nucet - Victoria Avram Iancu
Stăruinţa Săcueni - Crişana Tinca
Luceafărul Oradea - Locadin Ţeţchea
Frontiera Oradea - Izvorul Cociuba Mare
Etapa a VII-a (29-30 septembrie)
Izvorul Cociuba Mare - Bihoreana Marghita
Locadin Ţeţchea - Frontiera Oradea
Crişana Tinca - Luceafărul Oradea
Victoria Avram Iancu - Stăruinţa Săcueni
Tricolorul Alparea - Granitul Nucet
Unirea Valea lui Mihai - Biharea Vaşcău
Crişul Aleşd - CF Liberty II
Vulturul Dobreşti - Oţelul Ştei
Etapa a VIII-a (6-7 octombrie)
Bihoreana Marghita - Oţelul Ştei
CF Liberty II - Vulturul Dobreşti
Biharea Vaşcău - Crişul Aleşd
Granitul Nucet - Unirea Valea lui Mihai
Stăruinţa Săcueni - Tricolorul Alparea
Luceafărul Oradea - Victoria Avram Iancu
Frontiera Oradea - Crişana Tinca
Izvorul Cociuba Mare - Locadin Ţeţchea
Etapa a IX-a (13-14 octombrie)
Locadin Ţeţchea - Bihoreana Marghita
Crişana Tinca - Izvorul Cociuba Mare
Victoria Avram Iancu - Frontiera Oradea
Tricolorul Alparea - Luceafărul Oradea
Unirea Valea lui Mihai - Stăruinţa Săcueni
Crişul Aleşd - Granitul Nucet
Vulturul Dobreşti - Biharea Vaşcău
Oţelul Ştei - CF Liberty II
Etapa a X-a (20-21 octombrie)
Bihoreana Marghita - CF Liberty II
Biharea Vaşcău - Oţelul Ştei
Granitul Nucet - Vulturul Dobreşti
Stăruinţa Săcueni - Crişul Aleşd
Luceafărul Oradea - Unirea Valea lui Mihai
Frontiera Oradea - Tricolorul Alparea
Izvorul Cociuba Mare - Victoria Avram Iancu
Locadin Ţeţchea - Crişana Tinca
Etapa a XI-a (27-28 octombrie)
Crişana Tinca - Bihoreana Marghita
Victoria Avram Iancu - Locadin Ţeţchea
Tricolorul Alparea - Izvorul Cociuba Mare
Unirea Valea lui Mihai - Frontiera Oradea
Crişul Aleşd - Luceafărul Oradea
Vulturul Dobreşti - Stăruinţa Săcueni
Oţelul Ştei - Granitul Nucet
CF Liberty II - Biharea Vaşcău
Etapa a XII-a (3-4 noiembrie)
Bihoreana Marghita - Biharea Vaşcău
Granitul Nucet - CF Liberty II
Stăruinţa Săcueni - Oţelul Ştei
Luceafărul Oradea - Vulturul Dobreşti
Frontiera Oradea - Crişul Aleşd
Izvorul Cociuba Mare - Unirea Valea lui Mihai
Locadin Ţeţchea - Tricolorul Alparea
Crişana Tinca - Victoria Avram Iancu
Etapa a XIII-a (10-11 noiembrie)
Victoria Avram Iancu - Bihoreana Marghita
Tricolorul Alparea - Crişana Tinca
Unirea Valea lui Mihai - Locadin Ţeţchea
Crişul Aleşd - Izvorul Cociuba Mare
Vulturul Dobreşti - Frontiera Oradea
Oţelul Ştei - Luceafărul Oradea
CF Liberty II - Stăruinţa Săcueni
Biharea Vaşcău - Granitul Nucet
Etapa a XIV-a (17-18 noiembrie)
Bihoreana Marghita - Granitul Nucet
Stăruinţa Săcueni - Biharea Vaşcău
Luceafărul Oradea - CF Liberty II
Frontiera Oradea - Oţelul Ştei
Izvorul Cociuba Mare - Vulturul Dobreşti
Locadin Ţeţchea - Crişul Aleşd
Crişana Tinca - Unirea Valea lui Mihai
Victoria Avram Iancu - Tricolorul Alparea
Etapa a XV-a (24-25 noiembrie)
Tricolorul Alparea - Bihoreana Marghita
Unirea Valea lui Mihai - Victoria Avram Iancu
Crişul Aleşd - Crişana Tinca
Vulturul Dobreşti - Locadin Ţeţchea
Oţelul Ştei - Izvorul Cociuba Mare
CF Liberty II - Frontiera Oradea
Biharea Vaşcău - Luceafărul Oradea
Granitul Nucet - Stăruinţa Săcueni
Comentarii
Nu există nici un comentariu.